Julkalendern är över för i år. Gott Nytt år önskar vi på Direktronik

Vilken IP-klassning har Direktroniks armerade fiberoptiska HDMI-kabel

Nu finns den avancerade HDMI-hybridkabeln i en armerad version för dragning genom fuktiga, smutsiga och utsatta platser. Denna armerade fiberoptiska HDMI-kabel använder en OM3 850nm optisk fiber för att överföra HDMI 2.0-signaler över långt avstånd utan signalförlust. Ledtråd


Nu finns den avancerade HDMI-hybridkabeln i en armerad version för dragning genom fuktiga, smutsiga och utsatta platser. Denna armerade fiberoptiska HDMI-kabel använder en OM3 850nm optisk fiber för att överföra HDMI 2.0-signaler över långt avstånd utan signalförlust. Ledtråd


Dagens premie


DAGENS PRIS ÄR: Praktisk skruvmejselsats med, förlängning och 21 utbytbara bits

Oops, något är fel. Misstaget är markerad med rött.

Luckan är stängd!

Rätt svar: IP65

Idag säger vi grattis till David Larsson som kammat hem vinsten i dagens lucka. Snyggt jobbat och God Jul önskar vi på Direktronik


Tävlingsvillkor

- Vinnaren kommer att slumpvis väljas baserat på inlämnade svar.
- vinnare kommer att kontaktas via telefon eller e-post. Kom ihåg att inkludera ditt fullständiga namn, mobilnummer och e-postadress.
- Om de begärda uppgifterna är felaktigt registrerad, kommer priset att gå tillbaka till en ny dragning.
- Deltagande i tävlingen är gratis och det finns ingen skyldighet att köpa.
- Deltagande i tävlingen är tillåtet för alla personer som har en giltig e-postadress och som är 16 år eller äldre vid tidpunkten för registreringen.
- Deltagaren instämmer i att den registrerade e-postadress kommer att lagras och kan bearbetas och användas i samband med tävlingar, utskick och tjänster från Direktronik vid ett senare tillfälle.